Krakov ubytovanie

Na stránke KrakowTOP.sk vám pomôžeme a poradíme s výberom ubytovania v Krakove. Rezervujte si pekné ubytovanie v Krakove v slovenskom jazyku. Vôbec nemusíte ovládať anglický alebo poľský jazyk. Všetko zvládnete jednoducho z pohodlia domova.

Krakov je druhé najväčšie poľské mesto, centrum historické krajiny Malopoľsko a terajšia metropola Malopoľského vojvodstva. Toto mesto je mestom plným pamiatok a tiež historickým sídlom poľských kráľov. Staré mesto Krakova je zapísané na Zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Vyberte si z nasledujúcej odporúčanej ponuky ubytovania v peknom poľskom meste Krakov a za rozumnú cenu:

Ubytovanie v centre KrakovaUbytovanie v centre Krakova

Hotely v KrakoveHotely v Krakove

Apartmány a ubytovanie v KrakoveApartmány v Krakove

Luxusné ubytovanie v KrakoveLuxusné ubytovanie v Krakove

Ubytovanie pre rodiny v KrakoveUbytovanie pre rodiny s deťmi v Krakove

Ubytovanie s polpenziou v KrakoveUbytovanie s raňajkami v Krakove

Lacné ubytovanie v KrakoveLacné ubytovanie v Krakove

Ubytovanie v Krakove bez stravyUbytovanie bez stravy v Krakove v apartmáne

Pekné penzióny v KrakovePenzióny v Krakove

Hostely v KrakoveHostely v Krakove

Možnosti ubytovania v Krakove

Ak pri svojej ceste do Krakova budete hľadať vhodné ubytovanie, bude záležať len na vašich potrebách a možnostiach. V Krakove nájdete množstvo rôznych ubytovacích zariadení, nájdeme tu ako veľký výber lacného ubytovania ako sú hostely s možnosťou ubytovania vo viac lôžkových izbách, lacné hotely so spoločným sociálnym zariadením, tak ubytovanie v súkromí, a alebo apartmány cenovo výhodné tiež pre viac osôb, ktoré navyše umožňujú napríklad vlastné varenie. A samozrejme v Krakove nájdeme tiež luxusné štvorhviezdičkové a päťhviezdičkové hotely.

Vybrať si môžete aj z veľmi veľkej ponuky ubytovaní bez stravy alebo ubytovanie v Krakove s raňajkami. Krakov je mesto, ktoré často navštevujú rodiny s deťmi. Poradíme a pomôžeme vám aj pri výbere hotelu alebo ubytovania, ktoré je vhodné aj pre deti.

Rovnako ako u barov a reštaurácií tak isto aj pri ubytovaní v Krakove a pri hotelov a hostelov v tomto meste, že sa každý snaží o budovanie svojho špecifického imidžu a odlíšenie sa od ostatných. V hosteloch bývajú okrem najlacnejších lôžok v spoločnej nocľahárni k dispozícii aj dvoch a trojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou. Niekedy malé komfortné izby v hosteloch v Krakove cenovo vychádzajú rovnako, ako ubytovanie toho istého typu v hoteli. Veľmi dôležitá je aj poloha hotelov.

Poradíme vám aj s ubytovaním v centre Krakova. Ubytovanie v centre Krakova môže byť mierne drahšie, avšak v niektorých prípadoch sa veľmi oplatí. Pretože ušetríte čas, ktorý by ste strávili, či už chodením pešo alebo pomocou mestskej hromadnej dopravy a taxíkmi.

Ako si zarezervovať ubytovanie v Krakove

Najlepšie je prejsť si čo najširšiu online ponuku ubytovania v Krakove, prípadne v okolí Krakova a vybrať si podľa aktuálnej dostupnej ponuky. Na tejto stránke KrakovUbytovanie.sk sa vám s výberom ubytovania v Krakove budeme snažiť pomôcť.

Medzi najobľúbenejšie lokality patrí Staré Mesto. Poradíme vám ako si vybrať z veľmi širokej ponuky ubytovania v Krakove a to za najlepšie ceny. V ponuke ubytovania v Krakove sú penzióny, hostely, lacné hotely, vily, luxusné hotely, apartmány alebo aj guest housy.

Ponuka ubytovacích zariadení v Krakove obsahuje bohatý popis a fotografie, hodnotenie hotelov a po prekliku aj konkrétne recenzie od hostí. Väčšinou za ubytovanie môžete platiť až na mieste. Väčšinu rezervácií môžete aj zadarmo zrušiť. Všetky podmienky sú prehľadne uvedené u konkrétneho ubytovacieho zariadenia a môžu sa mierne líšiť napr. podľa jednotlivého typu izby alebo formy ubytovania v Krakove.

Často kladené otázky o ubytovaniach

V ktorej štvrti Krakova je najlepšie sa ubytovať?

  • Medzi hosťami, ktorí navštívili mesto Krakov, sú najobľúbenejšie časti centrum mesta čiže Old Town a Kazimierz.

Je toto mesto vhodné aj pre páry?

  • Krakov je veľmi romantické mesto aj pre páry a často je navštevované počas Valentína alebo kvôli vianočným trhom v adventnom období, kedy má svoju veľmi peknú a špecifickú atmosféru.

    Booking.com    Booking.com

Back to top button