Osvienčim

Ubytovanie v Osvienčime

Hotely a ubytovanie v OsvienčimeUbytovať sa v Osvienčime je pomerne jednoduché. V okolí koncentračného tábora Osvienčim je viacero ubytovacích zariadení a hotelov.

Treba si však dávať pozor na obsadenosť a skontrolovať si, prípadne zarezervovať si ubytovanie v Osvienčime v dostatočnom predstihu, najmä v hlavnej letnej sezóne. Počas prázdnin a počas leta môžete mať problém zohnať si kvalitné ubytovanie a s dobrou cenou.

Jednou z najlepších a najvhodnejších možností ako si zohnať ubytovanie v Osvienčime je na stránke Booking.com.

Jedna sa o serióznu a medzinárodnú webovú stránku, ktorá združuje veľké množstvo ubytovaní a hotelov po celom svete a za výhodné ceny. Lacnejšie ubytovanie v Osvienčime ako cez booking.com asi ani vôbec nezoženiete. Ceny za ubytovanie sa pohybujú v rozmedzí okolo 15-20 eur za jednu noc. Všetky informácie na tejto stránke sú aj v slovenskom jazyku.

Booking.com

Dobrým nápadom je napríklad spojiť váš výlet do Osvienčimu aj s návštevou mesta Krakov a pozrieť si historické centrum a ďalšie pamiatky v Krakove ako sú napríklad Wawel, soľná baňa Wieliczka, fabrika Oskara Schindlera, židovská štvrť Kazimierz, Sukiennice.

Pozrite si aj tieto odporúčané tipy na ubytovanie v Krakove.

Related Articles

Back to top button