Osvienčim

Ubytovanie v Osvienčime

Hotely a ubytovanie v OsvienčimeUbytovať sa v Osvienčime je pomerne jednoduché. V okolí koncentračného tábora Osvienčim je viacero ubytovacích zariadení a hotelov.

Treba si však dávať pozor na obsadenosť a skontrolovať si, prípadne zarezervovať si ubytovanie v Osvienčime v dostatočnom predstihu, najmä v hlavnej letnej sezóne. Počas prázdnin a počas leta môžete mať problém zohnať si kvalitné ubytovanie a s dobrou cenou.

Jednou z najlepších a najvhodnejších možností ako si zohnať ubytovanie v Osvienčime je na stránke Booking.com.

Jedna sa o serióznu a medzinárodnú webovú stránku, ktorá združuje veľké množstvo ubytovaní a hotelov po celom svete a za výhodné ceny. Lacnejšie ubytovanie v Osvienčime ako cez booking.com asi ani vôbec nezoženiete. Ceny za ubytovanie sa pohybujú v rozmedzí okolo 15-20 eur za jednu noc. Všetky informácie na tejto stránke sú aj v slovenskom jazyku.

Booking.com

Dobrým nápadom je napríklad spojiť váš výlet do Osvienčimu aj s návštevou mesta Krakov a pozrieť si historické centrum a ďalšie pamiatky v Krakove ako sú napríklad Wawel, soľná baňa Wieliczka, fabrika Oskara Schindlera, židovská štvrť Kazimierz, Sukiennice.

Pozrite si aj tieto odporúčané tipy na ubytovanie v Krakove.

KrakowTOP

We are a team of travel lovers passionate about Krakow. We've explored every part of it and learned its history, traditions, and local secrets. We're eager to share our best tips with you. We know hidden gems and local favorites. We're more than writers; we're your personal guides. In our articles, you'll find everything what you need to know about Krakow. KrakowTOP.com team – Your Krakow Experts
Back to top button